HJÄLPTJÄNSTER

MENY

LYSSNA

Kontakta OSS

KONTAKT

Strömstad kommun

452 80 Strömstad
Växel 0526-190 00

Öppet 08:00 - 16:30
Lunch 12:00-13:00

Barn- och utbildning

Förvaltningskontoret
Klockaregatan 2

Öppet 08:00 - 16:30
Lunch 12.00-13:0

Grundskolan exp 0526‑192 34
grundskolan.expeditionen@stromstad.se

Gymnasiet exp 0526‑195 00
gymnasiet@stromstad.se

Förskola, fritidshem 0526‑193 99
forskolafritidshem@stromstad.se

Kulturskolan 0526‑192 94
kulturskolan@stromstad.se

Vuxenutbildningen 0526‑195 00
vuxenutbildningen@stromstad.se

Ställ en fråga

Lämna en synpunkt

Felanmälan

Ställ en fråga

Du är välkommen med alla sorters frågor om kommunen och den kommunala servicen.






Lämna en synpunkt

Här kan du lämna synpunkter, förslag och klagomål, men också ge oss beröm. Din synpunkt registreras i kommunens diarium. Den blir då offentlig och kan läsas av alla.

Välj vilken typ av synpunkt du vill lämna *
Multiple selection








Barn- och utbildningsförvaltningens kontor

Nicklas Faritzon

Förvaltningschef

Nicklas Faritzon
Telefon 0526-192 10
nicklas.faritzon@stromstad.se

Administrativ chef

Lisbeth Lunneryd
Telefon 0526-194 67 
lisbeth.lunneryd@stromstad.se

Pia Bernhard Johnson

Utvecklingsstrateg

Pia Bernhard Johnson
Telefon 0526-193 98  
pia.bernhardjohnson@stromstad.se

Kent Hansson

Controller
Skolskjutsansvarig

Kent Hansson
Telefon 0526-193 05
kent.hansson@stromstad.se

Controller

Linnéa Jungmarker
Telefon 0526-192 24
linnea.jungmarker@stromstad.se

Göran Boman

IT-samordnare

Göran Boman
Telefon 0526-194 19
goran.boman@stromstad.se

Cecilia Wikström Boman

IT-pedagog/utvecklare

Cecilia Wikström Boman
Telefon 0526-192 25
cecilia.wikstrom.boman@stromstad.se

Handläggare

Maria Halvorsen
Telefon 0526-193 99  
maria.halvorsen@stromstad.se

Marie-Louise Pettersson

Registrator

Marie-Louise Pettersson
Telefon 0526-190 17
marie-louise.pettersson@stromstad.se






Rubrik 51

Text

Rubrik 52

Text

Rubrik 53

Text


Hittar du vad du letar efter?

Tipsa EN VÄN

My Page

SENAST UPPDATERAD: 2017-09-05, Cecilia Wikström Boman

SIDANSVARIG: