HJÄLPTJÄNSTER

MENY

LYSSNA

Kontakta OSS

KONTAKT

Strömstad kommun

452 80 Strömstad
Växel 0526-190 00

Öppet 08:00 - 16:30
Lunch 12:00-13:00

Barn- och utbildning

Förvaltningskontoret
Klockaregatan 2

Öppet 08:00 - 16:30
Lunch 12.00-13:0

Grundskolan exp 0526‑192 34
grundskolan.expeditionen@stromstad.se

Gymnasiet exp 0526‑195 00
gymnasiet@stromstad.se

Förskola, fritidshem 0526‑193 99
forskolafritidshem@stromstad.se

Kulturskolan 0526‑192 94
kulturskolan@stromstad.se

Vuxenutbildningen 0526‑195 00
vuxenutbildningen@stromstad.se

Ställ en fråga

Lämna en synpunkt

Felanmälan

Ställ en fråga

Du är välkommen med alla sorters frågor om kommunen och den kommunala servicen.






Lämna en synpunkt

Här kan du lämna synpunkter, förslag och klagomål, men också ge oss beröm. Din synpunkt registreras i kommunens diarium. Den blir då offentlig och kan läsas av alla.

Välj vilken typ av synpunkt du vill lämna *
Multiple selection








Dokumentarkiv

Ordningsregler och Likabehandlingsplan

Kontaktinformation

Postadress
Strömstads kommun Vuxenutbildningen
452 80 Strömstad

Besöksadress Tångenvägen 2

Reception
Telefon 0526‑195 00
Fax 0526‑194 70
vuxenutbildningen@stromstad.se

Tillförordnad rektor
Helena L’Estrade
helena.lestrade@stromstad.se

Biträdande rektor
Christina Holmström
christina.holmstrom@stromstad.se

Administratör
Anna Johansson
anna.johansson@stromstad.se

Administratör/Receptionist
Besnik Obertinca
besnik.obertinca@stromstad.se

Studie- och yrkesvägledare
Stig Svanberg
Telefon 0526‑195 01
stig.svanberg@stromstad.se

Sociala medier
> Facebooklänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Rubrik

Text

Hittar du vad du letar efter?

Tipsa EN VÄN

My Page

SENAST UPPDATERAD: 2017-11-23, Cecilia Wikström Boman

SIDANSVARIG: